Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184 Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184
Producent: ASSMANN
Cena: 8,49 zł (netto: 6,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185 Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185
Producent: ASSMANN
Cena: 8,49 zł (netto: 6,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1 Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1
Producent: ASSMANN
Cena: 2,49 zł (netto: 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1 Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1
Producent: ASSMANN
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LCduplex APC SM M309003 Adapter światłowodowy LCduplex APC SM M309003
Producent: Madex
Cena: 29,49 zł (netto: 23,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LCduplex PC MM M308896 Adapter światłowodowy LCduplex PC MM M308896
Producent: Madex
Cena: 14,49 zł (netto: 11,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LCduplex PC SM M308894 Adapter światłowodowy LCduplex PC SM M308894
Producent: Madex
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/SC APC SM duplex DN-96003-APC Adapter światłowodowy SC/SC APC SM duplex DN-96003-APC
Producent: ASSMANN
Cena: 2,49 zł (netto: 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX
Producent: ASSMANN
Cena: 1,49 zł (netto: 1,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SCsimplex APC SM M317177 Adapter światłowodowy SCsimplex APC SM M317177
Producent: Madex
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SCsimplex PC MM M317185 Adapter światłowodowy SCsimplex PC MM M317185
Producent: Madex
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ethernet patch panel STP kat.5e 8 portowy 68882 Ethernet patch panel STP kat.5e 8 portowy 68882
Producent: Goobay
Cena: 69,49 zł (netto: 56,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Filtr wylotowy 250x250x30mm RAL 7032 I-ALFA2000BP00000 Filtr wylotowy 250x250x30mm RAL 7032 I-ALFA2000BP00000
Producent: STEGO
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gniazdo koncentryczne na szyne E-DAT-F/IEC-B 178974 Gniazdo koncentryczne na szyne E-DAT-F/IEC-B 178974
Producent: Eaton
Cena: 46,99 zł (netto: 38,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa zasilająca 10 cali 4 gniazda + wyłącznik 1,5m czarna 10-0001C Listwa zasilająca 10 cali 4 gniazda + wyłącznik 1,5m czarna 10-0001C
Producent: SABAJ-SYSTEM
Cena: 49,49 zł (netto: 40,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa zasilająca do szaf rack (PDU) 19 cali 7x Schuko DN-95407 Listwa zasilająca do szaf rack (PDU) 19 cali 7x Schuko DN-95407
Producent: ASSMANN
Cena: 115,99 zł (netto: 94,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa zasilająca do szaf rack (PDU) 19cali 8x Schuko DN-95401 Listwa zasilająca do szaf rack (PDU) 19cali 8x Schuko DN-95401
Producent: ASSMANN
Cena: 70,99 zł (netto: 57,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Maskownica do szafy 19 cali 1U czarna (RAL 9005) TN-19-M1U-BK Maskownica do szafy 19 cali 1U czarna (RAL 9005) TN-19-M1U-BK
Producent: ASSMANN
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Maskownica do szafy 19 cali 1U szara (RAL 7035) TN-19-M1U-GY Maskownica do szafy 19 cali 1U szara (RAL 7035) TN-19-M1U-GY
Producent: ASSMANN
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł Keystone RJ45 8P8C kat. 6 STP beznarzędziowy stalowy DN-93612-1 Moduł Keystone RJ45 8P8C kat. 6 STP beznarzędziowy stalowy DN-93612-1
Producent: ASSMANN
Cena: 8,49 zł (netto: 6,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł panelowy LCS 6xRJ45 kat.5e FTP czarny 033555 Moduł panelowy LCS 6xRJ45 kat.5e FTP czarny 033555
Producent: Legrand
Cena: 581,49 zł (netto: 472,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium