Producenci

Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184 Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184
Producent: ASSMANN
Cena: 7,44 zł (netto: 6,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185 Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185
Producent: ASSMANN
Cena: 10,50 zł (netto: 8,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter do gniazd teleinf 1-mod 22,5x45 mm do gniazd RJ45 kat 6A narzędziowych MULTIMEDIA MSF 2000-39 Adapter do gniazd teleinf 1-mod 22,5x45 mm do gniazd RJ45 kat 6A narzędziowych MULTIMEDIA MSF 2000-39
Cena: 3,77 zł (netto: 3,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter do gniazd teleinf 1-mod 22,5x45 mm do gniazd typ keystone MSF MULTIMEDIA 2000-38 Adapter do gniazd teleinf 1-mod 22,5x45 mm do gniazd typ keystone MSF MULTIMEDIA 2000-38
Cena: 3,77 zł (netto: 3,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter Keystone do szyny DIN 19-0106 Adapter Keystone do szyny DIN 19-0106
Producent: SABAJ-SYSTEM
Cena: 22,28 zł (netto: 18,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1 Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1
Producent: ASSMANN
Cena: 2,35 zł (netto: 1,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1 Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1
Producent: ASSMANN
Cena: 2,34 zł (netto: 1,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter na szynę TS35 do gniazd (45x45) na 2-mod MULTIMEDIA MSF 2000-36 Adapter na szynę TS35 do gniazd (45x45) na 2-mod MULTIMEDIA MSF 2000-36
Cena: 31,66 zł (netto: 25,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter na szynę TS35 do gniazda typu keystone MULTIMEDIA MSF 2000-37 Adapter na szynę TS35 do gniazda typu keystone MULTIMEDIA MSF 2000-37
Cena: 31,66 zł (netto: 25,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium