Producenci

Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Optic Patchcord SC PC-SC PC SM Simplex 50m 54217 Optic Patchcord SC PC-SC PC SM Simplex 50m 54217
Producent: Qoltec
Cena: 28,17 zł (netto: 22,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01
Producent: ASSMANN
Cena: 13,91 zł (netto: 11,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02
Producent: ASSMANN
Cena: 15,06 zł (netto: 12,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03
Producent: ASSMANN
Cena: 16,30 zł (netto: 13,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033061 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033061
Producent: Legrand
Cena: 504,29 zł (netto: 409,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3
Producent: ASSMANN
Cena: 15,30 zł (netto: 12,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02/3
Producent: ASSMANN
Cena: 17,32 zł (netto: 14,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03/3
Producent: ASSMANN
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2933-01 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2933-01
Producent: ASSMANN
Cena: 18,59 zł (netto: 15,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium