Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./ Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./ Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 108,99 zł (netto: 88,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./ Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 51,99 zł (netto: 42,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902 Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902
Producent: Madex
Cena: 20,99 zł (netto: 17,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy LC SM OS1 APC 2m M308899 Pigtail światłowodowy LC SM OS1 APC 2m M308899
Producent: Madex
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy LC SM OS1 PC 2m M308898 Pigtail światłowodowy LC SM OS1 PC 2m M308898
Producent: Madex
Cena: 14,49 zł (netto: 11,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy OS2 LC/APC 2m /12 szt./ DK-29332-02-APC Pigtail światłowodowy OS2 LC/APC 2m /12 szt./ DK-29332-02-APC
Producent: ASSMANN
Cena: 95,49 zł (netto: 77,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy OS2 SC/APC 2m /12 szt./ DK-29221-02-APC Pigtail światłowodowy OS2 SC/APC 2m /12 szt./ DK-29221-02-APC
Producent: ASSMANN
Cena: 61,49 zł (netto: 49,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25221-02 /12szt./ Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25221-02 /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM3 2m DK-25221-02/3 /12szt./ Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM3 2m DK-25221-02/3 /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 71,49 zł (netto: 58,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./ Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./
Producent: ASSMANN
Cena: 83,49 zł (netto: 67,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC SM OM2 50um PC 2m M301461 Pigtail światłowodowy SC SM OM2 50um PC 2m M301461
Producent: Madex
Cena: 10,49 zł (netto: 8,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC SM OM3 50um PC 2m M307388 Pigtail światłowodowy SC SM OM3 50um PC 2m M307388
Producent: Madex
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy SC SM OS1 PC 2m M31014 Pigtail światłowodowy SC SM OS1 PC 2m M31014
Producent: Madex
Cena: 10,49 zł (netto: 8,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium